Galeria

Klimatyczne wnętrze

To tutaj praktycznie przez cały rok, możesz usiąść pomiędzy aromatycznymi ziołami i roślinami. Dla gości przygotowaliśmy 50 miejsc siedzących przy stołach z kamiennymi blatami. Idealne do biesiadowania. Atmosferę podgrzewa kominek, grzybki grzewcze oraz nagrzewnica.

Kominek z Grillem

To miejsce, gdzie nad rzeką Brdą, w towarzystwie dzikiej roślinności znajdziesz spokój, zrelaksujesz się i poznasz wspaniałych ludzi. Zaczniesz przygodę z bogactwem ziół. Ziołowa Oranżeria to miejsce unikalne i niecodzienne, posiadające swój klimat w naszym wnętrzu.

Piec chlebowy

Dla miłośników dobrego smaku oferujemy piec chlebowy. Tutaj na warsztatach przygotowujemy wyroby własnej roboty: chleb, podpłomyki lub pizze przyprawione ziołami. Dysponujemy również stalowym i regulowanym grillem, który grupy mogą wykorzystać podczas biesiad.

Unikalne miejsca na rzeką

Dla amatorów zdjęć wśród natury mamy pomosty wśród trzcin. Wszystkich zakochanych zapraszamy na huśtawkę dla dwojga, która jest zawieszona na linach. Aby jeszcze bardziej zaszyć się w ciszy, zapraszamy na naszą wysepkę z miejscem na ognisko, na którą prowadzą aż 3 mostki. Dysponujemy też namiotem biesiadnym 6 × 12 m.


Ognisko z ławami i stołem

Dla grup integracyjnych i nie tylko, przygotowaliśmy miejsce na ognisko z ławami i stołem.
Posiadamy kajaki, które można wypożyczyć i w ciszy i spokoju popływać czystą rzeką Brdą w bliskim otoczeniu lasów. Taki spływ można zakończyć ogniskiem przy Ziołowej Oranżerii. W Ziołowej Oranżerii jest miejsce aby zagrać w gry terenowe np.: badminton, bule, czy krykiet.

Smocza łódź

Dla chętnych „mocnych wrażeń” mamy propozycję spływu smoczą łodzią, która mieści 20 osób. W czasie tej zabawy próbujemy swoich sił w współżyciu zespołowym.
Zapraszamy również na gorącą kąpiel w balii z widokiem na Brdę — max. 10 osób.

Adres

Ziołowa Oranżeria
Opławiec 164
85-483 Bydgoszcz

Dołacz do nas: 

Ziołowa Oranżeria to miejsce niecodzienne, posiadające swój klimat położone nad rzeką Brdą w towarzystwie dzikiej roślinności.

Kochani zapraszam

Wszystkich was do wyjątkowego miejsca w Bydgoszczy nad rzeką Brdą.

Zadzowoń lub napisz do nas

>