Nasza oferta

Wynajem Ziołowej Oranżerii Opławiec Bydgoszcz

Ziołowa Oranżeria w Bydgoszczy to miejsce, w którym spotykają się wszyscy Ci, którym natura jest po prostu bliska. Obcowanie z roślinnością sprawia, że każdy, kto kocha przyrodę, poczuje się u nas bezpiecznie i komfortowo. Ziołowa Oranżeria to przede wszystkim punkt spotkań rodzinnych, biznesowych i integracyjnych.

W tym miejscu nawiązały się nowe przyjaźnie, zacieśniły się relacje międzyludzkie. Tu nieopodal Brdy podjęto wiele odważnych biznesowych decyzji. Wszystko na peryferiach Bydgoszczy. Z daleka od hałasu i miejskiego zgiełku. W chłodniejszym czasie atmosferę podgrzewamy kominkiem, grzybkami grzewczymi lub nagrzewnicą

Wynajem Ziołowej Oranżerii na imprezy integracyjne

Zapraszamy wszystkich pracodawców do organizacji imprez integracyjnych, gdzie w otoczeniu lasu i nad brzegiem rzeki Brdy można usiąść i odpocząć po pracy. Można uczestniczyć w spływach kajakowych, które zostaną zakończone ogniskiem. Każdego roku z radością obserwujemy, jak czas spędzony aktywnie na łonie natury, pozytywnie przekłada się na relacje współpracowników, a potem pewnie i na rezultaty w pracy. Wspólne przeżycia, grillowanie, śpiewy przy ognisku i niby zwykłe rozmowy na długo pozostają w pamięci. 

Wynajem Ziołowej Oranżerii na imprezy rodzinne

To miejsce najważniejszych rodzinnych uroczystości. Począwszy od chrzcin, urodzin, imienin, Komunii Świętej — kończąc na weselach, a także pożegnaniach bliskich, którzy już odeszli. To idealny punkt spotkań po latach, gdzie często wspominamy czasy dzieciństwa, szkolne lata czy po prostu młodość.

Wynajem Ziołowej Oranżerii na sesje fotograficzne 

Ze względu na klimatyczną atmosferę Ziołowej Oranżerii i naturalnego otoczenia, jakim jest zieleń, rzeka i las, możesz zorganizować tu sesje zdjęciowe. Zapraszamy pary młode, rodziny z dziećmi, przyjaciół i wszystkich tych, którzy pragną mieć ponadczasową pamiątkę w postaci fotografii. To niepowtarzalna miejscówka, gdzie każda uchwycona na zdjęciu chwila oddaje niesamowity charakter tego miejsca.

Wynajem Ziołowej Oranżerii na warsztaty i szkolenia

Zapraszamy osoby / podmioty z zewnątrz z własnym tematem i programem szkoleniowym. Charakter tego miejsca idealnie wpisuje się w warsztaty związane tematycznie z naturą i zdrowym stylem życia. Świetne też rezultaty osiągane są podczas szkoleń poświęconych rozwojowi osobistemu i duchowemu.

Atrakcje Ziołowej Oranżerii

Mamy unikalną przestrzeń dla Ciebie i Twoich najbliższych.
Zorganizuj event, spotkanie, imprezę urodzinową lub firmowa w naszej Ziołowej Oranżerii w Opławcu.

Adres

Ziołowa Oranżeria
Opławiec 164
85-483 Bydgoszcz

Dołacz do nas: 

Ziołowa Oranżeria to miejsce niecodzienne, posiadające swój klimat położone nad rzeką Brdą w towarzystwie dzikiej roślinności.

Kochani zapraszam

Wszystkich was do wyjątkowego miejsca w Bydgoszczy nad rzeką Brdą.

Zadzowoń lub napisz do nas

>