Wynajem Ziołowej Oranżerii na sesje fotograficzne

Wynajem Ziołowej Oranżerii na sesje fotograficzne

Ze względu na klimatyczną atmosferę Ziołowej Oranżerii i naturalnego otoczenia, jakim jest zieleń, rzeka i las, możesz zorganizować tu sesje zdjęciowe. Zapraszamy pary młode, rodziny z dziećmi, przyjaciół i wszystkich tych, którzy pragną mieć ponadczasową pamiątkę w postaci fotografii.

To niepowtarzalna miejscówka, gdzie każda uchwycona na zdjęciu chwila oddaje niesamowity charakter tego miejsca. Zdjęcia możesz zrobić w fantastycznym wnętrzu samej szklarni, ale też w ciekawych miejscach w jej otoczeniu np.: przy pomoście wśród trzcin, z widokiem na rzekę, na łódce, na huśtawce dla dwojga, przy drewnianych pniach i w wielu, wielu innych zakamarkach, które po kolei odsłaniają się naszym oczom niczym rozkwitające pąki. Na pewno Twoja lub Twojego fotografa wyobraźnia znajdą coś dla siebie. Gwarantuję Tobie, że panujący tu spokój, harmonia i piękno przyrody ukryte w detalach, podsuną kolejne ciekawe rozwiązania.

Mamy unikalną przestrzeń dla Ciebie i Twoich najbliższych.
Zorganizuj event, spotkanie, imprezę urodzinową lub firmowa w naszej Ziołowej Oranżerii w Opławcu.

Adres

Ziołowa Oranżeria
Opławiec 164
85-483 Bydgoszcz

Dołacz do nas: 

Ziołowa Oranżeria to miejsce niecodzienne, posiadające swój klimat położone nad rzeką Brdą w towarzystwie dzikiej roślinności.

Kochani zapraszam

Wszystkich was do wyjątkowego miejsca w Bydgoszczy nad rzeką Brdą.

Zadzowoń lub napisz do nas

>