Co mi w duszy gra?

Moim marzeniem jest aby w tym niezdrowym świecie każdy z nas nauczył się lepiej żyć.

Tutaj rodzi się odwieczne pytanie: Jak zatem powinniśmy żyć? Doskonale wiem, że każda zmiana wiąże się z poświęceniem i ciężką pracą. Jest dla nas czymś nowym i nieznanym.  Moja rada jest prosta: Ewentualne zmiany zacznij od małych kroczków.


Moim marzeniem jest aby w tym niezdrowym świecie każdy z nas nauczył się lepiej żyć. Tutaj rodzi się odwieczne pytanie: Jak zatem powinniśmy żyć? Doskonale wiem, że każda zmiana wiąże się z poświęceniem i ciężką pracą. Jest dla nas czymś nowym i nieznanym.  Moja rada jest prosta: Ewentualne zmiany zacznij od małych kroczków. Zastanawiasz się, czy naprawdę w Ziołowej Oranżerii możesz zmienić swoje życie na lepsze? Niewątpliwe tak. Po pierwsze znajdziesz w niej bogactwo wielu prozdrowotnych substancji i minerałów. Po drugie to właśnie nieopodal rzeki Brdy możesz zdać sobie sprawę, że rośliny, którymi na co dzień się otaczamy i które są tak blisko nas, mają wiele cennych właściwości. W jaki sposób możesz zacząć z nimi swoją przygodę? Otaczaj się zielenią. Zaproś ją do swojego życia: do ogrodu, domu, na balkon i taras. Zabierz je ze sobą do pracy. Rozejrzyj się dokoła i spójrz na to, co oferuje Ci natura — tu i teraz. Zobaczysz, jak szybko zagości również i w Twoim życiu. Dziś zaparzysz sobie jedno ziółko, jutro zrobisz pastę do zębów…

Co więcej. Postaraj się ograniczyć chemię domową, na rzecz naturalnych substancji, które przez wiele lat używały nasze babki — one też miały czyste i przede wszystkim zdrowe domy. Zapewniam Cię, że jesteś w stanie zrobić sobie sam / sama najczęściej używane kosmetyki np.: mydło, szampon, odżywkę do włosów, a nawet antyperspirant itp. To właśnie dzięki ziołom możesz zrezygnować z bardzo szkodliwej dla człowieka chemii. Wiele mówi się o zaletach spożywania ziół. Jednak podkreślam, że naprawdę warto również wykorzystać je jako składniki kosmetyków.

Prawda jest taka, że to, co używasz na swoją skórę, powinno być po prostu jadalne. Skóra jest organem, który zarówno wydala, ale przede wszystkim wchłania substancje, też te zawarte w kremach do ciała. O tym wszystkim i nie tylko będziemy opowiadać na warsztatach organizowanych przez Ziołową Oranżerię w Bydgoszczy.  Właśnie to mi w duszy gra. Marzę, aby przyciągnąć do siebie ludzi, którzy pragną tak jak ja konstruktywnie wprowadzać zdrowe zmiany w swoim życiu. Co więcej, będą chcieli dzielić się i uczyć nawzajem nowego podejścia do życia. Wykorzystywać naturalne i jakże cenne skarby ukryte w Ziołowej Oranżerii. W otoczeniu ziół, w otoczeniu lasów w Bydgoszczy, nad rzeką Brdą. 

Mamy unikalną przestrzeń dla Ciebie i Twoich najbliższych.
Zorganizuj event, spotkanie, imprezę urodzinową lub firmowa w naszej Ziołowej Oranżerii w Opławcu.

Adres

Ziołowa Oranżeria
Opławiec 164
85-483 Bydgoszcz

Dołacz do nas: 

Ziołowa Oranżeria to miejsce niecodzienne, posiadające swój klimat położone nad rzeką Brdą w towarzystwie dzikiej roślinności.

Kochani zapraszam

Wszystkich was do wyjątkowego miejsca w Bydgoszczy nad rzeką Brdą.

Zadzowoń lub napisz do nas

>